Insta Story Viewer

Kontrol Et → İzle → İndir

Anonim Instagram hikaye görüntüleyici, Instagram hesabı olmayan birinin hikayesini görüntüleyin. Instagram hikayelerini bilmeden özel olarak izleyin. Insta hikaye videolarını ve fotoğraflarını çevrimiçi olarak yüksek kalitede indirin.

Instagram hikayelerini anonim olarak görüntüleyin

Hikayelerinizi kimlerin görüntülediğini görebilirsiniz, başkaları da bunu yapabilir. Ama hikayeler görülmeden nasıl izlenir? Bu üçüncü taraf Instagram görüntüleyici, hikayeleri anonim olarak kontrol etmenize ve görüntülemenize yardımcı olabilir. Bunu giriş yapmadan ve takip etmeden yapabilirsiniz.

Anonim Olarak Instagram Hikayelerini İzleyin

Instagram hikaye indirici

Bir hikayenin ekran görüntüsünü durdurun, çünkü şimdi bu araçla Instagram hikayelerini kaydedebilirsiniz. Ig hikayelerini bir web tarayıcısı ile iPhone, Android ve PC'de kullanıcı adına göre indirebilirsiniz.

Yeni hikayeler olup olmadığını kontrol edin

Birinin son 24 saat içinde yeni hikayeler yayınlayıp yayınlamadığını kontrol etmek için bir kullanıcı adı girin. Instagram hesabınıza giriş yapmanıza gerek yok.

anon görünüm IG hikayesi

Instagram hikayelerini, oturum açma Instagram hesabı olmadan bir web tarayıcısında anonim olarak görüntüleyin. APP'yi kaydetmeye ve yüklemeye gerek yok. İzleyici listesinde gösterilmeyeceksiniz.

Kullanıcılara haber vermeden

Gizli modda olduğunuz için birinin hikayesini izlediğimizi bildiğinden asla endişelenmeyin. Geçmiş ve bildirim yok, ayrıca izlenecek iz yok.

Instagram hikaye koruyucu

Ekran görüntüsü almak yerine Instagram'dan hikayeler indirebilirsiniz. Kullanıcı adını arayarak hikayedeki tüm videoları ve fotoğrafları kolayca kaydedin.