Insta Story Viewer

Sprawdź → Obejrzyj→ Pobierz

Anonimowa przeglądarka Instagram Story, śledź czyjąś historię bez konta.. Oglądaj Insta Stories prywatnie bez wiedzy właściciela. Pobieraj filmy i zdjęcia z Insta Stories online w wysokiej jakości.

Oglądaj Insta Stories Anonimowo

Możesz zobaczyć, kto oglądał Twoje historie, tak samo dla innych. Ale jak oglądać historie, nie będąc widzianym? Ta przeglądarka na Instagramie innej firmy może pomóc Ci anonimowo sprawdzać i oglądać historie. Możesz to zrobić bez logowania się i obserwowania.

Oglądaj Insta Stories Anonimowo

Pobieranie Insta Stories

Koniec ze zrzutami ekranu czy nagrywaniem Insta Stories – za pomocą tego narzędzia możesz pobierać Insta Stories. Pobierzesz je po nazwie użytkownika na iPhone, Androidzie, lub PC przez przeglądarkę internetową.

Nowa wyszukiwarka Insta stories

Wpisz nazwę użytkownika, aby sprawdzić, czy ktoś opublikował nowe instastories w ciągu ostatnich 24 godzin. Nie musisz logować się na swoje konto na Instagramie.

Anonimowo zobacz IG story

Przeglądaj historie Instagram anonimowo w przeglądarce internetowej bez logowania na konto Instagram. Nie musisz się rejestrować ani instalować aplikacji. Nie pojawisz się na liście przeglądających.

Bez powiadamiania użytkownika

Nie martw się, że ktoś będzie wiedział, że oglądałeś jego historię, ponieważ działasz incognito. Nie ma historii i powiadomień, więc nie ma i żadnego śladu po tobie.

Zapisywanie Insta stories

Zamiast robić zrzuty ekranu, możesz pobrać historie z Instagrama. Z łatwością zapisuj wszystkie filmy i zdjęcia z historii, wyszukując nazwę użytkownika.