Insta Story Viewer

Zkontrolujte → Sledujte → Stáhněte

Anonymní prohlížeč příběhů Instagramu online, prohlédněte si něčí příběh bez účtu. Sledujte příběhy Instagramu soukromě, aniž byste je o tom informovali. Stáhněte si Insta story videa a fotografie online ve vysoké kvalitě.

Prohlížejte si příběhy na Instagramu anonymně

Můžete vidět, kdo si prohlížel vaše příběhy, to samé platí pro ostatní. Ale jak se dívat na příběhy, aniž byste byli viděni? Tento prohlížeč Instagramu třetí strany vám může pomoci anonymně kontrolovat a sledovat příběhy. Můžete to udělat bez přihlášení ke svému účtu, také nemusíte někoho sledovat.

Sledujte příběhy na Instagramu anonymně

stahujte příběhy z Instagram

Zastavte snímek obrazovky nebo nahrajte příběh. Pomocí tohoto nástroje můžete nyní ukládat příběhy Instagramu. Příběhy Ig si můžete stáhnout podle uživatelského jména na iPhone, Android a PC pomocí webového prohlížeče.

Nový prohlížeč příběhů

Zadejte uživatelské jméno a zjistěte, zda někdo za posledních 24 hodin nezveřejnil nové příběhy. Není třeba se přihlašovat k účtu Instagram.

Anonymní prohlížeč IG příběhů

Prohlížejte si příběhy Instagramu anonymně ve webovém prohlížeči bez přihlášení k účtu Instagram. Není třeba se registrovat a instalovat aplikaci. Nebudete zobrazeni v seznamu diváků.

Bez upozornění uživatelů

Nebojte se, že někdo pozná, že jste viděli jeho příběh, protože jste inkognito. Neexistuje žádná historie a upozornění a navíc žádná stopa ke sledování.

Uložte příběhy z Instagramu

Místo screenshotů si můžete stáhnout příběhy z Instagramu. Všechna videa a fotografie z příběhu můžete snadno uložit vyhledáním uživatelského jména.